Online rezervace

Komfortní ubytování v hotelu Casa Marcello Praha
Komfortní ubytování v hotelu Casa Marcello Praha
Hotel Casa Marcello Prague

Hotel Casa Marcello je umístěn přímo v srdci historické Prahy

Hotel Casa Marcello

Hotel Casa Marcello je umístěn přímo v srdci historické Prahy, vedle 1000 let starého kláštera Sv. Anežka, pouze několik kroků od Karlova mostu a Staroměstského náměstí. Hotel těží ze své vynikající polohy v poklidné části Starého města a zároveň bezprostřední blízkosti restaurací, kaváren a barů.

V zahradní restauraci hotelu si můžete vychutnat odpolední slunce a menu z čerstvých surovin z farmářských trhů včetně kvalitních vín od malých vinařů, u kterých je kladen důraz na vysokou kvalitu. V hotelu pocítíte nádech historie 13. století. Pokoje hotelu včetně koupelen jsou nově zrekonstruované s osobitým stylem a charakteristickou atmosférou.

O hotelu

Hotel byl v minulosti součástí Anežského kláštera, který můžete zahlédnout z oken pokojů. Má privátní atmosféru luxusu a nezapomenutelné kouzlo domova, kde najdete odpočinek a vysokou kvalitu nabízených služeb.

Hotel Casa Marcello nabízí:

  • Ubytování - hotel nabízí 20 luxusních dvoulůžkových pokojů, 6 Junior suitů a 6 Apartmánů (WIFI zdarma v celém hotelu, LCD TV s výběrem desítek tuzemských i zahraničních programů, minibarem a dalším zařízením čtyřhvězdičkového hotelu).
  • Agnes Letní Zahrada & Restaurace - hotel nabízí menu, které připravujeme z čerstvých sezonních surovin z farmářských trhů, které denně vybíráme , abychom mohli nabídnout nejvyšší možnou kvalitu české moderní gastronomie s výběrm zahraničních i tuzemských vín.
  • Hotelové služby - Vinné lázně, Sauna, Lobby bar, Billiard Club.
  • Speciální nabídky - balíčky.
  • Svatby a konferenční prostory - nabízíme uspořádání Vaší svatby v romantických prostorách letní zahrady či v restauraci hotelu včetně možnosti ubytování pro Vás a Vaše hosty.
  • Události - možnost konání firemních večírků, akcí, kaučování a dalších událostí dle Vašich požadavků.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Je možné domluvit podmínky dle Vašich konkrétních požadavků a představ. Těšíme se na naši spolupráci.

Adresa:
Řásnovka 782/1 110 00 Praha 1
.(JavaScript must be enabled to view this email address)

http://www.vinnelazne.cz