Wine spa

Wine spa

Wine spa

Masáže

Efektivní způsob pro dosažení celkového uvolnění svalového napětí, zklidnění mysli a regeneraci pokožky. Ušlechtilé vonné oleje a esence od francouzské kosmetické firmy Les Flaires de Bach a od firmy Salus budou ještě dlouhé hodiny intenzivně působit podle svého specifického účinku na místech, kde je jich potřeba.


Svatoanežská aroma masáž celého těla

Aroma masáž celého těla je úžasná relaxační masáž s mnoha možnostmi volby olejů (jasmín, citronová tráva, růže, zázvor, skořice a orientální koření) Mocná kombinace hojivého doteku, jemného pohlazení, hlubší masáže v případě namožených svalů a dodání energie ve spojení s esenciálními vonnými oleji je nepřekonatelným požitkem. Aroma masáž má mnoho výhod a to jak fyzických, emocionálních, tak i spirituálních a energetických. V oblasti fyzické zbavují různé masážní hmaty bolesti, zvyšují cirkulaci krve a lymfy, pomáhají odstranit toxiny a snižují svalovou únavu a napětí. Na emociální úrovni zklidňují mysl a city navodí výraznou relaxaci.

  • 1.590 Kč / 60 minut
  • 1.890 Kč / 90 minut

 

Obličejová masáž, extrémně relaxační procedura

Tato zázračná relaxačně terapeutická masáž, jejíž účinky jsou viditelné hned po první aplikaci, působí na pleť, lymfu a mimické svaly obličeje. Provádí se luxusním obličejovým olejem obsahujícím růžovou, neroli a cedrovou esenci, aromaterapeutická složka je nedílnou součástí této jemné a úžasně příjemné terapie. Po jejím absolvování budete nejen odpočatí a uvolnění, ale opravdu viditelně omládnete. Váš obličej bude zářit.

  • 890 Kč / 30 minut
  • 1.590 Kč / 60 minut

Reflexní lymfatická masáž

Lymfatické masáže jsou oblíbenou hloubkovou masážní technikou. Ač zní název ‚lymfodrenáž' poněkud klinicky, nemusíte mít strach, opravdu se jedná o příjemnou uvolňující masáž. Lymfatické stimulace nejsou žádnou novinkou – byly prováděny již v antice. Kdo někdy nezažil pocit těžkých nohou? Masáž dolních končetin odstraňuje pocit těžkých nohou, pomáhá proti otokům kotníků, lýtek a stehen.

  • 1.590 Kč / 60 minut
  • 1.890 Kč / 90 minut
Hotel Casa Marcello | Prague 1- Stare Mesto | Spa

Spa

Užít si naprostého soukromí, zrelaxovat své tělo i mysl. Objevte naše ošetření.
Hotel Casa Marcello | Prague 1- Stare Mesto | Agnes Restaurace

Agnes Restaurace

Přijďte vyzkoušet restauraci Agnes v historickém centru Prahy.

Speciální nabídky

Ukázat všechny nabídky


Oficiální webové stránky
Rezervujte přímo

Hrdý člen Amazing Places již od roku 2016

Příjemné posezení na slunné zahrádce 

Hero Hotel pro hrdiny z první linie