Wine spa

Vinné lázně

Předtím, než začneme

Pro zajištění co nejlepších výsledků, podívejte se na následující informace. Nestyďte se diskutovat s námi, jaká procedura by pro Vás byla v dané době nejvhodnější. Velmi rádi Vám vysvětlíme vše co souvisí s jednotlivými procedurami.

Přijeďte o chvilku dříve

Přijeďte alespoň o 10 - 15 minut dříve před plánovanými procedurami, neboť další procedury mohou následovat po té Vaší. Pokud přijdete pozdě, čas Vaší masáže bude dle návaznosti další procedury zkrácen bez nároku na slevu.

Co si vzít s sebou

V našich Vinných Lázních sv.Anežka Vám můžeme nabídnout jednorázové spodí prádlo, ale samozřejmě protože se jedná o 100% soukromé prostředí, záleží na Vás, je naprosto přirozené nenosit nic, nebo využít jen župan/prostěradlo/osušky. Sprchu můžete použít kdykoliv. Je doporučeno vzít si na sebe ležérní oblečení, neboť po masáži mohou místy na těle zůstat oleje.

Doporučení/podmínky

Chtěli bychom Vás požádat, abyste naší pracovnici před začátkem procedury, nebo během rezervace sdělili vše o vašem zdravotním stavu, alergie, operace, nebo jiné indispozice.

Masáže jsou prováděny na vlastní riziko a Vinné Lázně nenesou odpovědnost za případné zhoršení zdravotního stavu.

Rádi bychom Vás požádali, abyste nám sdělili, pokud jste těhotná a v jaké fázi, abychom Vám mohli poskytnout tu nejlepší péči.

  

Hotel Casa Marcello | Prague 1- Stare Mesto | Spa

Spa

Užít si naprostého soukromí, zrelaxovat své tělo i mysl. Objevte naše ošetření.
Hotel Casa Marcello | Prague 1- Stare Mesto | Agnes Restaurace

Agnes Restaurace

Přijďte vyzkoušet restauraci Agnes v historickém centru Prahy.

Speciální nabídky

Ukázat všechny nabídky


Oficiální webové stránky
Rezervujte přímo

Hrdý člen Amazing Places již od roku 2016

Příjemné posezení na slunné zahrádce 

Hero Hotel pro hrdiny z první linie